Įmonė – Cesra Arzneimittel

Medicina ir žmogaus prigimtiscesra_gebaeude_227px

Įmonė „Cesra Arzneimittel“ tiria ir gamina visų pirma natūralius gydomuosius aukščiausios kokybės produktus, pasitelkdama moderniausius gamybos metodus. Mūsų produktai yra gaminami Vokietijoje nuo 1929 m. ir yra labai gerai vertinami gydytojų, natūralios medicinos specialistų, vaistininkų ir pacientų. Mes mąstome ir veikiame socialiai atsakingai ir kompetentingai, taip pat dalyvaujame labdaringoje veikloje. Įmonė „Cesra Arzneimittel“ priklauso Redel fondui. Julius Redel, įsteigęs šį fondą, turėjo ypatingą pašaukimą – gydyti natūraliomis priemonėmis. Jis taip sėkmingai sukūrė daugelį fitoterapijos preparatų, kad šie augaliniai produktai greitai paplito po visą pasaulį. Tokia veikla bus naudinga ir padės daugeliui pasaulio žmonių ir ateityje, o taip pat ir „Cesra Arzneimittel“, įsikūrusios Baden-Badene, pagamintų produktų vartotojams.

Redel fondo įmonė

1929 m. Julius Redel įkūrė įmonę „Julius Redel Cesra-Arzneimittelfabrik GmbH & Co“.
Išmanydamas apie didžiulį augalų poveikio potencialą ir remdamasis žiniomis, gautomis tradiciškai vartojant augalinius vaistus daugeliui būklių palengvinti, jis parinko sudėtis daugelio augalinių gydomųjų produktų gamybai.
Po Juliaus Redelio mirties jo sūnus Dr. Hans-Werner Redel įsteigė Redel fondą, kuriam paskyrė savo palikimą. Tokiu būdu „Cesra Arzneimittel“ yra Redel fondo dalis.
Šis fondas savo devizu pasirinko „Medicina ir žmogaus prigimtis“ ir daugiau nei 20 metų pasauliniu mastu veikia humanitariniais tikslais –šiems geriems ketinimams yra skiriama didėlė dalis pelno.

Daugiau informacijos: www.cesra.de ir www.redel.de